تازه ترين عناوين

سازمان برنامه و بودجه تنها 61 درصد از منابع بهزیستی تخصیص داده استسالم‌خبر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به ابراهیم رییسی با انتقاد از عدم پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی، عنوان کرد که  تا روز ۲۸ اسفندماه سال گذشته، برخلاف تکالیف قانونی، صرفا ۶۱ درصد از منابع سازمان بهزیستی توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص پیدا کرده است.

وی در نامه ی خود مطرح کرد: چه افرادی در سازمان برنامه و بودجه با اقدامات و بی تدبیری های خود در تلاشند که از سرمایه اجتماعی دولت جنابعالی بکاهند در این رابطه سازمان برنامه و بودجه صدای جامعه معلولان را نمی شنود بنابراین می طلبد دستور دهید با قید فوریت بررسی و اقدام لازم به عمل آید.

 

عباس مقتدایی، خطاب به رئیس جمهوری نوشت:

حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام

همانگونه که مستحضرید از سال جدید حدود ۱۲ روز گذشته ولی همچنان مددجویان مظلوم و عزیز بهزیستی عیدی خود را دریافت نکرده اند و در تماس با دفاتر نمایندگی از عدم توجه دولت گلایه مندند.

پیگیری های مکرر اینجانب نشان می دهد که تا روز ۲۸ اسفندماه سال گذشته، برخلاف تکالیف قانونی، صرفا ۶۱ درصد از منابع سازمان بهزیستی توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص پیدا کرده است.

پیشتر در خصوص حقوق معلمان با جنابعالی مکاتبه داشتم و همگان از عزم جدی جنابعالی در حمایت از اقشار مختلف آگاهند ولی جای سوال است که چه افرادی در سازمان برنامه و بودجه با اقدامات و بی تدبیری های خود در  تلاشند که از سرمایه اجتماعی دولت جنابعالی بکاهند.

سازمان برنامه و بودجه صدای جامعه معلولان را نمی شنود، لذا مستدعی است دستور فرمایید باقید فوریت بررسی واقدام لازم به عمل آید و اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده مطلع نمایند.
از حسن توجه جنابعالی قدردانی می نماید.
 


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا