تازه ترين عناوين

سازمان امور مالیاتی و وزارت بهداشت برای الزام پزشکان به استفاده از کارت‌خوان ورود جدی‌تر کنند

[ad_1]


سالم‌خبر: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، گفت: مراکز درمانی و پزشکان نباید از مردم تقاضای پول نقد یا کارت به کارت کردن داشته باشند و وزارت بهداشت و سازمان امور مالیاتی باید نظارت دقیقی بر این امر داشته باشند.

حسینعلی شهریاری از پیگیری عدم استفاده برخی پزشکان از کارت خوان خبر داد و گفت: در نشستی که با وزیر بهداشت، معاونان ایشان و روسای دانشگاه ها داشتیم نسبت به این موضوع گلایه و تاکید کردیم که بر اساس قانون تمامی پزشکان باید از کارت‌خوان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه پزشکان نباید مردم را برای تهیه وجه نقد سرگردان کنند، افزود: بسیاری از پزشکان در این رابطه همکاری لازم را داشته اند اما برخی از پزشکان مانند سایر مشاغل فرار مالیاتی دارند که می طلبد برای جلوگیری از فرار‌های مالیاتی، نظارت‌ها توسط دستگاه‌های مربوطه افزایش یابد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس یازدهم با یادآوری اینکه سازمان امور مالیاتی، متولی رسیدگی به فرار مالیاتی است، ادامه داد: مراکز درمانی و پزشکان نباید از مردم تقاضای پول نقد یا کارت به کارت کردن داشته باشند و وزارت بهداشت و سازمان امور مالیاتی باید نظارت دقیقی بر این امر داشته باشند البته کمبود نیرو یکی از مشکلات جدی وزارت بهداشت است و سازمان اداری و استخدامی اجازه استخدام نیرو را نمی دهد./

[ad_2]

Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا